Latest Releases
Pulp
Drunken Kong, Kaspar, SIEM T, Inner Dark, Christian Schwarz, Hypernova (de), Syrex, Topsy, SOZZE, FortyTwo, Krias, Prevision, Hayro Kurillo, Katze, Osiris (USA), Boeseman, Panterski, Tawa Girl, Antico Domingo, Mike Atom DJ, Bulbo, Ulf Mayer, Holldën, Markus Masuhr, Baba, Red Rooms, David Suono, Dennis Engelhardt, Ruediger Kraenzlein, Bassler Disconnect, LostButFollowed, Form
Berlin Selections 2024 - the Sounds of the City
Jawoo, Maxime Laffon, Ignacio Arfeli, Kaspar, The Deepshakerz, Julian Collazos, Baby Doc, Mijk van Dijk, Mario Hammer, The Lonely Robot, K.A.L.I.L., Toni Rios, Who Cares, Marco Piangiamore, Hendriks, STROEBEL, Bassmood, BassTea, Blue & Smallz, Mar io, Harvey McKay, SUDO, Izakaya Deployment, Lad, Phyrgian, The Reason Y, Mark Reeve, 1zimmerapartment, DANCCER, Paul Jockey, Gioven, Victoric LEROY, Kez & Keva, Paul Hamilton, The Electronic Advance, DJ Nasty Deluxe, Adam Tauber, Sin With Sebastian, Micah, Giorgio Gee, Mory, Liam Rydall, BALDRIAN, Jickow
Ibiza XXL - The Summer Hits 2024
DJ Soulstar, Toni Rios, Who Cares, DAN:ROS, Giorgio V., The Disco Boys, Jay Frog, Kaspar, STROEBEL, Danny Wild, Markee, Disko Kidz, Adam Tauber, Baby Doc, French Fri3S, Max Magnani, Audio state, Ignacio Arefli, Marc Vision, Julien Riess, Alex Megane, Calmani & Grey, Renns, ZAJON, Patrick Whale, DANCCER, Iamlyriks, Victoric LEROY, Idin Gorji, Akami, CAMPANINI, Sisko Electrofanatik, Blue & Smallz, Julian The Angel, Lutzenhouse, Mar io, Ghostbusterz, Luca Cangini, Breakout Boy, CALEIDESCOPE, WhiteCapMusic, Thomas Foster, KNL (ITA), Disco Kidz, Mijk van Dijk, Paul Hamilton, The Electronic Advance, DJ Nasty Deluxe, Sam Thomas, Mario Hammer And The Lonely Robot, Oniris, Jackers Revenge, Leon Brooks, Mory, Liam Rydall, BALDRIAN, Harvey McKay, Lad, Phyrgian, SUDO, Felix Harrer, TurnTableTimmie, Hollen, The Reason Y, Joakeim
Futuristic Trip 5
Joyhauser, Gui Boratto, D-Deck, Alex Mine, Hollen, Luca Morris, Mozzy Rekorder, Kaspar, Raho, Rich Venom, Kaiser Souzai, Oscar Aguilera, Vikthor, Murky fm, Noiseweaver, Faserklang, Michael Gubaew, Gravity XL, KOLORWALL, Shurko Love, Cristian Glitch, Riksön, Tawa Girl, El Brujo, Kiril Melkonov, Proxyma, Drums Theory, Haze - C, Eks, Vier Equis
Techno Sounds 2024 - Underground Music Only
Toni Rios, Who Cares, Tosz, Lutzenkirchen, Mario Hammer And The Lonely Robot, Lad, Julien Riess, Kaspar, Daniel Bruns, Balder Beyer, Marco Piangiamore, Baby Doc, Adam Tauber, Bohemian, LIBOZ, Marc Canova, Schoonebeek, IVA, Audio Monkey, Mar io, The Reason Y, Oniris, ZAJON, Blue Man, Spiryti, Ignacio Arefli, Schoenagel Bros., Maxime Laffon, Mert Harmankaya, Kosmoss, Mijk van Dijk, Chris Maico Schmidt, Drea Perlon, Erik Yahnkovf, Jon The Dentist, Marc Vision, Vadim Vronskiy, Marocco, Argento Dust, El Mukuka, Ashbourne, DJ PD, Eric Hollaway, KARKIL, WhiteCapMusic, KENO, Shockz, Berti Boomsen
Berlin Club Charts 2024 - the Best in Techno & Techhouse
Lutzenkirchen, Thomas Schumacher, Kaiserdisco, Ignacio Arfeli, Mar io, Oniris, Daniel Bruns, Balder Beyer, DANCCER, Mafo, SHYRE, Olivia J. Little, Tom Franke, Valiant Kings, Hector Reverb, Mory, BALDRIAN, Toni Rios, Who Cares, Tosz, Blue & Smallz, Sisko Electrofanatik, Hollen, STROEBEL, Mark Bale, Nezir Kara, Dan.J, Lad, SUDO, Schoenagel Bros., Iamlyriks, KENO, Shockz, Blue Man, Spiryti, Harvey McKay, Phyrgian, Audio state, El Mukuka, Sebastien Dutch, Abel Chungu Musuka, Dessic, Mister PAncho, Kaspar, Mea, Jamz, Eric Hollaway, KARKIL, WhiteCapMusic, Jay Bird, Alliey XO
Don't Believe the Hype 21
Ramiro Lopez, Spartaque, Lady Vale, Kaspar, DClerk, Skober, MCHL51, Terhagan, Goldfaust, Mamwadi, Felix Reichelt, Sam Kramer, Keah, Ded Bundy, Agus L, Daniel Beknackt, Rian Wood, Lampenfieber, Nikitscher, Marc Mosca, Arsenale's Jet Set, Monokult, Carlo Russo, UDUBB, Polyphase, Chimaq, LEKTRK, Thysfunktion
Blown Away 4
Monika Kruse, Alex Mine, Lazar (IT), Kaspar, D-Deck, Vikthor, Lutzenkirchen, I am STV, KaioBarssalos, Marmolak, Patrick Hero, Sara Simonit, Christian Schwarz, Hypernova (de), DDE, Olympic Pool Maintenance League, Nils Haze, LEKTRK, Tawa Girl, Goldfaust, Rabo, Traumata, DYSE, Malek Ales, THe WHite SHadow (FR), Mircea Ivan, Mark Greene, Eddy D'Amato, Voro, Lena Bee [GER], Shelley Johannson, HXTC, Massimiliano Lai
Skull Planet 3
Hollen, Dubskull, Evry, Roberto Pagliaccia, Kaspar, Olympic Pool Maintenance League, Cory Goldsmith, mexCalito, Erik Yahnkovf, Sascha Bouche, Stepnex, DClerk, Patrick Arbez, Chris Lehmann, Pete Van Payne, DJ H8, AnToN KuRT, Bexxone, SOZZE, Katrii, Melgazzo, Felix Reichelt, Axal, Mind the Gaap, Iliyan Tomov, Print Screen, Hammerschmidt, Boeseman, Rubic
Magic Mushrooms 2
Alex Mine, Lazar (IT), Kaspar, Nicosh, Carlo Russo, Bvalioso, Bruce Zalcer, Francesco Fernandez, Alberto Santana, Hubry, Hannes Matthiessen, Sascha Bouche, Subground 3000, Luis Ferro, LEKTRK, Lena Bee [GER], Lorenzo Chi, Alexis Moralez, Censor, Mark Greene, Dope Amine, Cristian Glitch, Lack 0f Fate, Baraz, Meshcut, James Phillips, GIKA
Peak Time Flash
Luca Iadanza, Cristian Glitch, Jurek, Van da Mas, Faserklang, Keah, Sektor M, Marckian, Dennis Engelhardt, Quisan, Chris Rubbra, Quantizers, DJ H8, Marcus Meya, Swen Baez, Moe Ferris, Velasquez, AKKI (DE), Kaspar, Sascha Bouche, Noiseweaver, Dennis Brives, Krist, EBD, Miss Adk, WAFFENSUPERMARKT, Goldfaust, Robert Stahl
Flashing Beats 2
Alvaro Maortua, Keah, Kilany M, Mind the Gaap, ALESSANDRO ZINGRILLO, 984, error.func, Tom DM, Sir Robin Junior, Christian Drömer, Matt Ess, exploSpirit, Faserklang, Guido Venier, Kaspar, Martin Stoilkov, Bassler Disconnect, Filippo Peschi, Goldfaust, KLINES, Aka Theo, Marckian, Nils Haze, Emanuel Querol, Azaki, Zetacode
Infierno 3
Haze - C, Kaminka Merel, 2Mult, Topsy, Netty Hugo, Oscillator, Kaiser Souzai, Sara Simonit, Nikoretti, Diego Nadal, Anshee, Daniel Rost, Syrex, Oliver Bach, Andy Düx, Mark Greene, Monokult, High On Mars, Roman Beise, Marco Vetters, Invadia, Paul Begge, Bam Ex, Kaspar, DVDCH, Polyphase, Antony k, Sapoz
Peak Time 2
Ramiro Lopez, Spartaque, Lady Vale, D-Deck, Oscar Aguilera, Vikthor, Kaspar, Juan Ddd, Sebastian Xottelo, Sara Simonit, NIMATEKK, Cybercat, KaioBarssalos, Contrasilencio, KLINES, Syrex, Markus Volker, Audio Addiction, Boeseman, Zer, Bolster, Monokult, Lenfloot, David Suono, Iggy Rom, Optimuss, Pablo Discobar, Mark Netty, Das Ton, Lampenfieber, Dystørbia, Obseth, Nautna
Peak Time
Luca Morris, Mozzy Rekorder, Kaspar, Guilou, K-Deey, KLINES, Sektor M, Netty Hugo, Felix Reichelt, Marco Exarmee, Lautaro Ibañez, Mart.in, Sofia Alcon, Manuel Orf aka Viper XXL, Strikers, Joyhauser, C.Y.B., Shelley Johannson, Alberto Santana, Lampenfieber, Nikitscher, NIMATEKK, Malek Ales, Andres Clover, Basement Scene, Darksiight, SOZZE, Cristian Glitch, Space Hunter, Gerrit X, DVDCH, Felipe Villegas
Divinum 6
Monika Kruse, Kellerkind, D-Deck, Alex Mine, Danny Serrano, Patrick Hero, Blanka Barbara, Aves Volare, Binomial, The Deepshakerz, Black Savana, Luca Morris, Mozzy Rekorder, Iliyan Tomov, Joyhauser, 2Qimic, Skahigan, Danniel Selfmade, Add-us, Drunken Kong, Kaspar, I am STV, FRiGiD (CR), Armandd G, Andrea Ghirotti, Seeleâ, Obrotka, Andy Moon, dy:ad, Sunziv
Berlin Selections 2023 - the Sounds of the City
Hollen, Sisko Electrofanatik, Tom Wax, Rummy Sharma, Su Eko, Audio Monkey, Francisco Allendes, Trallez, PNDMC, Kaspar, Tippstrip, Adam Tauber, Paul C, Paolo Martini, Jon The Dentist, Marc Vision, DOMPOON, Victoric LEROY, Filip Zarkic, Simenga, El Mukuka, Mumba Yachi, James Deron, Pari, Laurent Simeca, Mr.Speaker, Elusion (BE), SEIOR, DAGE, Think Positive, DJ Soulstar, Basti M, Brockman, Ever Tapia, OneShot, Rawolle, Seidewitz, Mea, Tom Franke, Mafo, SHYRE, Max Ohm, Simon Fava, Yvvan Back, Blue Man, Spiryti, Marc Canova, Mert Harmankaya, beatenvy, KENO, Shockz, Berti Boomsen, Kosmoss
Berlin Club Charts 2023.2 - The Best in Techno & Techhouse
Tom Wax, Rummy Sharma, Su Eko, Sisko Electrofanatik, SUDO, Kaspar, Hollen, Phyrgian, Audio state, Harvey McKay, Erik Yahnkovf, Tippstrip, Lad, Adam Tauber, SEIOR, Marc Vision, Digital Symphony, Jon The Dentist, Mario da Ragnio, Lana, Sergio Avila, Audio Monkey, Simenga, El Mukuka, Mumba Yachi, 2tall, Jan Rosenthal, Micha Moor, Mikimoto, Gotlucky, Hoova, Mr.Speaker, Elusion (BE), DOMPOON, Victoric LEROY, Kire, Olivia J. Little, Flauschig, ISS 814, Aresta, KENO, Shockz, Simon Fava, Yvvan Back, Finiq, James Deron, Eric Hollaway, KARKIL, WhiteCapMusic, Mafo, SHYRE, Max Ohm
Deep Club 2023 - Underground House & Techno
Kaspar, Hollen, SUDO, Tom Wax, Rummy Sharma, Su Eko, Audio state, The Deepshakerz, Francisco Allendes, Trallez, Erik Yahnkovf, Paul C, Paolo Martini, Escape Room, Jon The Dentist, Adam Tauber, Tippstrip, Alexander Kowalski, Ever Tapia, OneShot, Phyrgian, SEIOR, Marc Vision, crane the brain, Sergio Avila, Jickow, Cosmos, ALL'IN & Agathist, Audio Monkey, Berti Boomsen, Baby Doc, Lad, CJ Art, Mafo, SHYRE, Blue Man, Spiryti, Simon Fava, KENO, Svniivan, Ka!Ro, Golden Chocolate, Mert Harmankaya, beatenvy, DAGE, Marc Canova, HOODDIVER, KNDR, LEŽ, Kosmoss, ThirtyFive
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
Top Ten Tracks
1
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
8
Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen